Tez Yazdırma ve Ödev Yaptırma
iletişim bilgisi

Bilmeniz Gerekenler

İster tez, ister bitirme projesi, ister ödev olsun her çalışmanın içeriği, istenen gereklilikleri birbirinden farklı olacağından, doğal olarak o çalışma üzerinde harcanması gereken zaman farklı olacaktır, bu nedenle her çalışmanın ücreti de farklı olacaktır. Aynı konu alanında bile olsa çalışma türüne göre içerik ve analizler çok farklılık gösterir. Talep ettiğiniz çalışma kendine özel olarak değerlendirilecek ve tüm kriterleri göz önünde bulundurularak bir ücret belirlenecektir. Basma kalıp, başka çalışmalardan kopyala bir çalışma üretilemeyeceğine göre ücretinin de farklı olması gereklidir. Eğer bir kişi size her çalışma türüne göre standart bir ücret belirtiyorsa o kişilere şüpheyle bakın. Çünkü standart bir ücret demek, basma kalıp, kopyala bir çalışma olacağı ya da sizden ödeme alındıktan sonra kendilerine bir daha ulaşamayacağınız için para kaybetme tehlikeniz anlamına gelir.

Projefesor ekibi olarak sadece gerçekten kaliteli bir şekilde ve zamanında yapabileceğimiz çalışma isteklerini kabul ederiz. Yapamayacağımız işi en başından geri çeviririz ki ne çalışma sahibini mağdur edelim, ne de biz yapamadığımız için strese girelim.

Bu alanda 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Zaman sorunu nedeniyle yetiştiremeyeceğimizden kabul etmediğimiz ya da o bölümde çalışma yazabilecek arkadaşımızın olmadığı çalışmalar hariç, çalışma konusunun ve gerekli içeriğe sahip bir çalışma hazırlamanın zorluğu nedeniyle geri çevirmek zorunda kaldığımız çalışmaları bu sektördeki diğer kişiler de gerekli kalitede hazırlayamayacaklardır. Bu şekilde bir çalışmayı çalışma sahiplerinin kendilerinin hazırlamaya çalışmalarını tavsiye ederiz.

Tez ya da bitirme projesi konu seçimi oldukça önemlidir. En başta ilgi çekici görünen bir konu, çalışmaya başladıkça içinden çıkılamaz bir hale gelebilir. Bu nedenle en başta konu seçiminden itibaren tüm süreçte ekibimizle birlikte hareket etmeniz sizin için oldukça yararlı olacaktır.

Başvur2012 © Projefesor.com - Her hakkı saklıdır.
Projefesor.com websitesinde yeralan içerik orjinal yapısı hiç bir şekilde kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz.