Tez Yazdırma ve Ödev Yaptırma
iletişim bilgisi

Hakkımızda

Türü ne olursa olsun her çalışmanızda kesin memnuniyetiniz odaklı kurumsallık ilkesiyle hareket eden merkezimiz 2006 yılından itibaren hizmet sunmaya başlamıştır. Bu sürede tüm bölümlerden sayısız farklı çalışmaya danışmanlık hizmeti sunulmuştur.

Yurt içinden ve yurt dışından her kademede üniversite öğrencilerinin Bitirme tezi, Bitirme Projesi, MBA Projesi, ders içi ödevleri, Veri Analiz Çalışmaları, çeviri işleri, Simülasyon projeleri, baskı öncesi tez dizgi kontrolleri geniş uzman danışman kadromuz tarafından kendilerine özel olarak gerçekleştirilmiş özgün çalışmalardır.

Akademik kariyer için yayınlanan bildiri, makale ve eserlerin gerekli olan Proof Reading (İngilizce Dil Kontrolü) çalışmaları bu konuda uzman kadromuz tarafından mükemmellik ilkesiyle yerine getirilmiştir.

Bunun yanında bir eser yazmış olan yazarlarımızın kitapları yayınlanmadan önce redaksiyon çalışmaları isteklerine göre sadece bu konuda çalışan uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Yapmış olduğumuz müşteri memnuniyetli çalışmalarla güveninizi kazanan Projefesor ekibi, bu güveninizi her zaman sürdürmeye kararlıdır ve bu amaçla her türlü sorununuzda size danışmanlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmaların büyük kısmı İngilizce dilinde hazırlanmıştır. İngilizce kullanımı çok iyi olan uzmanlarımız yabancı dilde bir çalışma yaparken kaliteli bir çalışma olmasını garanti etmektedirler.

Başvur2012 © Projefesor.com - Her hakkı saklıdır.
Projefesor.com websitesinde yeralan içerik orjinal yapısı hiç bir şekilde kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz.