Tez Yazdırma ve Ödev Yaptırma
iletişim bilgisi

başlangıçÇalışma Talep Formunun Tarafımıza Ulaştırılması

Talep Formumuzdaki tüm bölümleri doldurarak, açıklayıcı bilgilerle birlikte tarafımıza ulaştırınız. Çalışmanızın özellikle içermesi gereken hususları, çalışmanızın hangi dilde yapılacağı, ve çalışma formatı ile ilgili bilgilerinizi mümkün olduğunda detaylı olarak bizimle paylaşınız. Bu bilgiler arzu ettiğiniz şekilde size hizmet sunabilmemiz için oldukça gereklidir.

başlangıçTalebinizin uzmanlarımızca incelenmesi ve geri bildirim

Talep formunda belirttiğiniz bilgilere göre talebiniz konunuza en uygun uzmanlarımız tarafından incelenecek ve en kısa sürede yapılan incelemenin sonucu bildirilecektir. Bu süre çoğunlukla 1 gün sürmektedir.

başlangıçTalebinizin kabul edilmesi

Uzmanlarımızın yapacak oldukları inceleme sonuçları size bildirilecek ve size en uygun fiyat bildirilmeye çalışılacaktır. Uzmanlarımızın yapmış olduğu değerlendirme sonucunda size sunulan fiyat tarafınızdan da kabul edildiğinde talebiniz kesinleşmiş olacak ve sizden belirlenmiş olan ön ödemeyi yapmanız beklenecektir.

başlangıçÇalışmanın Başlaması

Ön ödemenizin yapılmasını takiben uzmanımız size en uygun çalışmayı belirtilen tarih içinde sunmak için derhal çalışmaya başlayacaktır.

başlangıçİlerleme Raporu

Çalışmanız ilerledikçe sizinle paylaşılır ve çalışmada eksik ya da fazla gördüğünüz hususlarda düzeltmeleri belirtmeniz istenir.

başlangıçÇalışmanın sona ermesi

Çalışmanızın tüm eksiklerinin de bitirilmesiyle birlikte sizden kalan ödemenizi yapmanız istenir. Ödemeyi takiben çalışmanız size internet ortamında ulaştırılacaktır.

2012 © Projefesor.com - Her hakkı saklıdır.
Projefesor.com websitesinde yeralan içerik orjinal yapısı hiç bir şekilde kopyalanamaz ve izinsiz kullanılamaz.